Programma okt 2021

Bekijk hier het programma. Klik in de blokken op 'Meer info' voor meer informatie over de voorstelling of activiteit. Of klik in een blok op de locatie om alle acts op die locatie te kunnen zien.


Weergave:

13:00 - 17:00 Bibliotheek
14:15 - 14:35 Stadhuis
15:15 - 15:35 Stadhuis
Tijd Deelnemende act Locatie
13:00 - 13:25 Ons Alhambra, muziektheater – Meagan Morrow, Bert van Laar en Angela Reijrink Villa Noorderhagen 36
13:00 - 13:45 Voorstelling The Tube – TAMTAM Objektentheater Concordia Oude Markt
13:00 - 14:00 Wandeling Bannink in de Binnenstad – Ton Ouwehand, Annina Romita en de Nederlandse Reisopera Enschede Binnenstad
13:00 - 17:00 De Maand van Alifa – Expositie bij Concordia Concordia Langestraat
13:00 - 17:00 Photobooth Caravan Betsie Oude Markt
13:00 - 17:00 Expositie ‘Enschede door onze ogen’ – Leerlingen ROC Het Ei van Ko
13:00 - 17:00 Podcasts ‘Het Afgeschreven Boek’ en ‘De Slimme Kast’ – Tom Morssink, Quinta Bies, Bran Remie Bibliotheek
13:00 - 17:00 Textiel belevingscabine Oude Markt
13:15 - 14:00 Voorstelling ‘Het dak en de valler, een tragedie’ – de Theatermakerij Concordia Oude Markt
13:30 - 14:00 Er was eens … – Bert Woudstra vertelt Tentje Teman
13:30 - 14:15 Zilveren Piet, een muzikale vertelling – Adrie Hemmink en Anne-Linde van de Veen Het Vestzaktheater
14:00 - 14:25 Ons Alhambra, muziektheater – Meagan Morrow, Bert van Laar en Angela Reijrink Villa Noorderhagen 36
14:00 - 14:45 Voorstelling The Tube – TAMTAM Objektentheater Concordia Oude Markt
14:00 - 16:30 Enschede in de hoogte – Wout Zweers Janninkhuis
14:15 - 14:35 Optreden Bannink liedjes & doe de Twips! – Kinderkoor Nederlandse Reisopera & dans Tessa Kortenbach Stadhuis
14:15 - 15:00 Voorstelling ‘Het dak en de valler, een tragedie’ – de Theatermakerij Concordia Oude Markt
14:30 - 15:00 Er was eens … – Bert Woudstra vertelt Tentje Teman
14:30 - 15:00 Modeshow – Overlap Parade Enschede Binnenstad
14:30 - 15:30 Wandeling Bannink in de Binnenstad – Ton Ouwehand, Annina Romita en de Nederlandse Reisopera Enschede Binnenstad
14:45 - 15:00 Live popsongs – Matthew Red, singer songwriter Café Stonewall
15:00 - 15:25 Ons Alhambra, muziektheater – Meagan Morrow, Bert van Laar en Angela Reijrink Villa Noorderhagen 36
15:00 - 15:45 Voorstelling The Tube – TAMTAM Objektentheater Concordia Oude Markt
15:00 - 15:45 Zilveren Piet, een muzikale vertelling – Adrie Hemmink en Anne-Linde van de Veen Het Vestzaktheater
15:15 - 15:35 Optreden Bannink liedjes & doe de Twips! – Kinderkoor Nederlandse Reisopera & dans Tessa Kortenbach Stadhuis
15:15 - 16:00 Voorstelling ‘Het dak en de valler, een tragedie’ – de Theatermakerij Concordia Oude Markt
15:30 - 15:45 Live popsongs – Matthew Red, singer songwriter Café Stonewall
16:00 - 16:25 Ons Alhambra, muziektheater – Meagan Morrow, Bert van Laar en Angela Reijrink Villa Noorderhagen 36
16:00 - 16:45 Voorstelling The Tube – TAMTAM Objektentheater Concordia Oude Markt
16:00 - 17:00 Wandeling Bannink in de Binnenstad – Ton Ouwehand, Annina Romita en de Nederlandse Reisopera Enschede Binnenstad
16:15 - 16:30 Live popsongs – Matthew Red, singer songwriter Café Stonewall
16:15 - 17:00 Voorstelling ‘Het dak en de valler, een tragedie’ – de Theatermakerij Concordia Oude Markt
16:20 - 16:50 Gadjo Dilo Het Vestzaktheater
13:00 - 17:00 Bibliotheek
14:15 - 14:35 Stadhuis
15:15 - 15:35 Stadhuis